Bývalý trenér Manchesteru United Louis van Gaal vyjmenoval v rámci rozhovoru pro FourFourTwo hráče, které chtěl získat v době jeho působení na Old Trafford.

“Chtěl jsem Roberta Lewandowskiho, ale když se to zdálo až moc složité, tak jsem se snažil získat Gonzala Higuaina. Předtím než jsem přišel, tak jsem s vedením mluvil o Neymarovi. Když jste v United, tak musíte přemýšlet ve velkém.”

“Neymar byl zajímavým hráčem pro klub z pohledu prodejů dresů a chtěl jsem mít rychlá křídla. Kvůli tomu jsem se také snažil získat Riyada Mahreze. Do obrany jsem chtěl Sergia Ramose a Matse Hummelse, protože naše obrana nebyla nejsilnější v rozehrávce zezadu.”

“Tohle byli moje hlavní cíle, ale nebyli jsme schopni dostat žádné z nich. Nevím proč, protože jako manažer nejste součástí jednání. Poté co jsem klub opustil hráči jako Mahrez nebo Kante skončili v Manchesteru City a Chelsea, zatímco United je nebyli schopní získat. To mi přišlo velice divné.”

Van Gaal už se v podobném duchu vyjádřil v minulosti stejně jako Moyes nebo Mourinho a momentálně se to stejné děje také Solskjaerovi.